فروش قالب و افزونه های نال شده و حاوی کد های مخرب توسط مارکت های ایرانی

فروش قالب های نال شده و حاوی کد های مخرب توسط مارکت های ایرانی

فروش قالب و افزونه های نال شده و حاوی کد های مخرب توسط مارکت های ایرانی

همانطور که میدانید بیشتر سایت ها و مارکت های ایرانی اقدام به فروش قالب های خارجی می کنند بیشتر این قالب ها به صورت نال شده است که طبیعتا دارای کد های مخرب هستند که در پی استفاده از این قالب های نال شده و حاوی کد های مخرب شاهد ویروسی شدن و هک شدن تارنماها و سایت های ایرانی خواهیم بود.

چگونگی تهیه قالب ها و افزونه ها توسط مارکت های وردپرس ایرانی

همانطور که دانستید بیشتر این افراد به فکر سود خود هستند و از آن جایی که باید این قالب ها و پلاگین ها را به صورت اورجینال از سایت های خارجی مثل تم فارست و CodeCanyon خریداری کنند آن ها را به صورت رایگان و نال شده از سایت های وارز دریافت می کنند که طبیعتا چنین فایل هایی آلوده به کدهای مخرب است که در پی استفاده از آن شاهد هک و ویروسی شدن سایت ها و تارنما های ایرانی می باشیم.

در حال حاضر کاربران ایرانی به سختی می توانند از زیرمجموعه های اینواتو (تم فارست و CodeCanyon) خرید کنند. و این خودش می تواند عامل افزایش محصولات نال شده باشد. البته حساب کاربری خود ما هم در این سایت چندین بار مسدود شده و توانستیم با اراعه مدارک معتبر آن را آزاد کنیم.

قالب ها و پلاگین های اورجینال را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانید قالب ها و پلاگین های اورجینال رو به آسانی از آریا وردپرس خریداری کنید. در صورت درخواست فاکتور خرید از این سایت ها نیز برای شما ارسال می شود تا با اطمینان کاملتری خریدتان را انجام دهید.

برخی از دوستان هم از ما بار ها پرسیده اند که فروش محصولات خارجی چه حکمی دارد. اگر چه من نیز از این کار خوشم نمی آید. اما اگر از لحاظ شرعی هم بخواهیم به موضوع نگاه کنیم کپی محصولات خارجی ایرادی ندارد.

کپی کردن نرم افزارهاي خارجي جه حکمي دارد؟ اگرکشورتوليدکننده ازکفار حربی(آمريکا-انگليس-اسراييل)باشد چطور؟

پاسخ: کپي کردن نرم افزارهاي خارجي تابع قرار داد است. و در حال حاضر ايران با کشور هاي خارجي در اين خصوص قرار داد ندارد مخصوصا با آمريکا و انگليس و اسراييل؛ بنابراين کپي از نرم افزار خارجي اشکال ندارد.

پي نوشت: 1. آيت الله خامنه اي، اجوبه الاستفتائات، س 1343.

احمدرضا ذوقی
طراح و برنامه نویس وب هستم. عضو تیم آریا وردپرس، نزدیک به 3 سال هست که با وردپرس آشنا شدم و سعی می کنم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در آریا وردپرس منتشر کنم.

1
یک پاسخ بنویسید

avatar
1 دیدگاه ها
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
پرطرفدار ترین
1 نویسنده های دیدگاه
سعید آخرین نظر دهندگان
سعید
مهمان
سعید

سلام مچکرم از مطلب خوبتون ولی اگه بیشتر راجع به عدم افزایش بازدید قالب و سایت سئو شده صحبت می کردید بهتر بود.