نحوه پشتیبانی

پشتیبانی تمامی محصولات از طریق سیستم پشتیبانی اختصاصی موجود در پنل کاربری مشتریان انجام خواهد شد. پشتیبانی آریا وردپرس در حیطه طراحی و آموزش نمی‌باشد و فقط مشکلات احتمالی محصولات را شامل می شود. لازم به ذکر است در صورتی که با ایجاد تغییرات در سایت وردپرسی مشکلی ایجاد شود حل این مشکلات بر عهده پشتیبانی نمی‌باشد. در واقع خراب شدن قالب با دستکاری در آن شامل پشتیبانی نخواهد بود.

مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان آریا وردپرس قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد.

کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم یا سرویس‌های هاست ناسازگار با وردپرس استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت با ذکر دقیق دلیل، از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست یا ارسال درخواست تغییر ساختار هاست به سرویس دهنده خود اقدام نماید.

عودت وجه

با توجه به ماهیت فایل های دانلودی، این فایل ها برخلاف کالای فیزیکی قابل مرجوع نیست و بر اساس ماده 37 قانون تجارت الکترونیک امکان عودت وجه و باز پس دادن آن ها امکان پذیر نیست. با این حال، آریا وردپرس در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده و بنابر تشخیص کارشناسان در صورتیکه در محصول یا سرویس ارائه شده مشکلی وجود داشته باشد مبلغ پرداخت‌شده را صرفا به کیف پول خریدار در سایت آریا وردپرس مسترد می‌نماید.

سایت های آماده به دلیل شرایط خاص خود و از آنجا که به صورت اختصاصی طراحی شده اند به هیچ وجه امکان عودت وجه نخواهند داشت و به محصولات پیش نیاز آن ( محصولاتی که با آن طراحی شده اند ) مربوط نخواهند بود بلکه طراحی آنها دارای حقوق مادی و معنوی خاصی می باشد.

امکان بازگشت وجه شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد.

قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری

هرگونه توهین و بی احترامی به کارشناسان پشتیبانی یا افراد دیگر در آریا وردپرس، بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

هر گونه فروش و انتشار محصولات آریا وردپرس در سایر سایت ها خلاف قوانین بوده و آریا وردپرس حق دارد حساب کاربری فرد متخاطی را مسدود کند. همینطور در صورت تکرار و عدم توجه، پیگیری قانونی صورت خواهد گرفت.

فورس ماژور

آریا وردپرس هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام حوادث غیر مترقبه یا فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای آریا وردپرس خواهد بود.

تغییرات توافقنامه

آریا وردپرس حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

– تاریخ آخرین تغییرات این قرارداد روز 4 شهریور 1402 می‌باشد.