1. نصب رایگان قالب ها تنها یکبار برای هر خرید به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

2. کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، بدون محدودیت زمانی و برای یک دامنه به وی اعطا شده است.

3. امکان بازگشت وجه شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد.

4. امکان بازگشت وجه تنها در صورت نقض یا وجود اشکال در محصولات امکان پذیر است که به صورت شارژ کیف پول انجام میشود. لازم به ذکر است که این مهلت بازگشت وجه برای شش ماه پس از خرید قابل انجام است.

5. آریا وردپرس ملزم به پشتیبانی 24 ساعته و یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیست و صرفا پشتیبانی برای مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.

6. تمامی محصولات آریا وردپرس به مدت 6 ماه پس از تکمیل خرید، ضمانت ارائه بروزرسانی محصولات و پشتیبانی دارند و پس از اتمام مهلت مقرر، آریا وردپرس هیچ تعهدی نخواهد داشت.

7. هرگونه توهین و بی احترامی به کارشناسان پشتیبانی یا افراد دیگر در آریا وردپرس، بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

8. آریا وردپرس هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام حوادث غیر مترقبه یا فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای آریا وردپرس خواهد بود.

9. هر گونه فروش و انتشار محصولات آریا وردپرس در سایر سایت ها خلاف قوانین بوده و آریا وردپرس حق دارد حساب کاربری فرد متخاطی را مسدود کند. همینطور در صورت تکرار و عدم توجه پیگیری قانونی صورت خواهد گرفت.