خدمات سئو فنی و محتوایی

راکت
بهینه سازی سئو سایت

اهمیت سئو سایت

فاکتورها و عوامل بسیاری بر تعیین رتبه وبسایت شما در جستجو گوگل تاثیرگذارند، از تک تک کلمات بکار رفته در متن و محتوا گرفته تا لینک‌های ورودی از سایت‌های دیگر، همچنین استاندارد بودن ساختار و کدنویسی سایت (سئو تکنیکال) برای موتورهای جستجو نقش مهمی در سئو وبسایت شما ایفا میکند.

در بخش خدمات سئو فنی و محتوایی آریا وردپرس، شما می‌توانید با صرف هزینه ای به مراتب کمتر از تبلیغات و تنها با کمک گرفتن از یک تیم متشکل از افراد متخصص و با تجربه، ترافیک سایت خود را افزایش داده و مخاطبین هدف را به سمت کسب و کارتان هدایت کنید.

سرویس ویژه سئو فنی ( تکنیکالی ) وبسایت وردپرسی

سرویس ویژه سئو فنی ( تکنیکالی ) وبسایت وردپرسی

1.3 میلیون تومان

پلن های خدمات سئو آریا وردپرس

پلن های حرفه ای آریا وردپرس برای سئو فنی و محتوایی سایت وردپرس

پلن پایه

5.9

میلیون تومان / ماهانه

پلن سازمانی

11.9

میلیون تومان / ماهانه

پلن استارتاپی

5.9

میلیون تومان / ماهانه

نظرات مشتریان

رضایت شما افتخار ماست

مهندس رضایی

مهندس رضایی

مدیرعامل رهروان آتیه ایرانیان فردا

اوایل علاقه زیادی به اجرای وبسایت با وردپرس رو نداشتم. اما با برگزاری جلسات متعدد، ترغیبم کردن که از وردپرس برای طراحی سایت استفاده کنیم و موفق هم شدن. بسیار راضی هستم از وضعیت فعلی سایت.

مهندس کرمی

مهندس کرمی

مدیرعامل پارس مکامولد

همکاری با بچه های جوان آریا وردپرس، یکی از تجربه‌های خیلی خوب ما تو این سال ها بود. تخصص، دقت و کیفیت بالا از ویژگی‌های خوب این تیم است که سبب ادامه همکاری ما با این دوستان شد.

مهندس جلیلی

مهندس جلیلی

مدیرعامل مجموعه اینترلن

تیمی که خودش تخصصی روی توسعه وردپرس کار میکنه و دانش فنی و تجربه بالایی داره اما چیزی که برای من بیشتر از همه این ها در این چند سال ارزش داشت حس مسئولیت پذیریشون هست!

سوالات متداول

پاسخ به برخی از سوالات پرتکرار کاربران در خصوص سئو وبسایت

سئو یا SEO ( مخفف: Search Engine Optimization ) به معنی بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو میباشد؛ در واقع هر فعالیتی که موجب شود یک وبسایت مطابق الگوریتم های موتورهای جستجوگر مانند گوگل بهینه سازی شده و رتبه بالایی در نتیجه جستجوها داشته باشد، سئو نام دارد.

بله اما شاید هم خیر؛ در واقع شما می‌توانید با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل ( Google Ads ) به سرعت به رتبه های اول گوگل دست پیدا کنید اما در نظر داشته باشید که این امر نیازمند بودجه بالایی میباشد و ههمینطور به عنوان یک درمان موقت برای افزایش ترافیک وبسایت و فروش شما کاربرد دارد؛ بنابراین شما در هر صورت برای کسب رتبه های اول در گوگل باید به فکر سئو اصولی وبسایت خود باشید.

بگذارید بگوییم که در واقع سئو تضمینی برای کسب رتبه اول گوگل در مدت زمان کوتاه یک دروغی بیش نیست! چرا که سئو به فاکتورهای تخصصی بسیاری وابسته است و همچنین کسب رتبه بالا در هر حوزه فعالیت، به “میزان فعالیت وبسایت های رقیب” و “سختی کلیدواژه مدنظر” بستگی دارد. تیم سئو آریا وردپرس تمام تلاش و تجربه سالیان بسیار خود را در بحث فرآیند سئو وبسایت شما به کار میگیرد و همچنین تمامی مراحل انجام کار را برای شما شفاف سازی میکند تا ذهنیت دقیقی درباره سئو داشته باشید و به همین واسطه متوجه اصولی بودن و اثربخش بودن این فرآیند خواهید شد.

بله شما همیشه باید سئو وبسایت را بصورت اصولی و مداوم با توجه به الگوریتم های جدید موتورهای جستجو پیش ببرید. در واقع یکی از بزرگترین اشتباهات برخی از افراد، رها کردن اصول سئو پس از رتبه گرفتن وبسایت آن هاست؛ چراکه آنها تصور می کنند حال که رتبه وبسایت آنها در گوگل بهبود پیدا کرده، کار تمام شده و برای همیشه در آن جایگاه خواهند ماند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه وب سایت های حدیدی وجود خواهند داشت که به حوزه کاری شما ورود کرده و برای رسیدن به صفحه اول گوگل تلاش می کنند. از طرفی هم الگوریتم های گوگل دائما در حال تغییر بوده و اگر مطابق آنها استراتژی سئو خود را تنظیم نکنید، به سرعت دچار افت رتبه خواهید شد و جایگاه قبلی خود را از دست خواهید داد.