برون بری اطلاعات کاربران وردپرس به یک فایل CSV با افزونه Export Users to CSV

برون بری اطلاعات کاربران وردپرس به یک فایل CSV با افزونه Export Users to CSV

آیا میخواهید عملیات برون بری اطلاعات کاربران وردپرس به یک فایل CSV را انجام دهید؟ گاهی ممکن است به داده های کاربرانتان نیاز داشته باشید تا از آن ها در کمپین های تبلیغاتی یا لیست های ایمیل استفاده کنید. ابزار پیش فرض برون‌بری وردپرس به شما اجازه نمی دهد که داده های حساب های کاربرانتان را برون بری کنید. در این مقاله، ما به شما نحوه برون بری داده های کاربران وردپرس به یک فایل CSV را آموزش می دهیم.

علت برون بری اطلاعات کاربران وردپرس به یک فایل CSV

ابزار برون‌بری پیش فرض وردپرس اجازه خروجی گرفتن از حساب های کاربری را به شما نمی دهد. این ابزار در طول درون ریزی فقط به شما اجازه ایجاد حساب کاربری برای آن دسته از کاربرانی که دارای محتوا هستند را می دهد. و نقش های کاربری دیگری مانند مشترک، مشارکت کننده را درون ریزی نمی کند.

اگر در حال انتقال وردپرس به هاست جدید هستید، شما برای اینکه اطلاعات کاربران را منتقل کنید می توانید آن ها را از جداول دیتابیس سایت قبلیتان کپی بگیرید. یا اینکه با استفاده افزونه Duplicator فرایند انتقال سایت وردپرسیتان را انجام دهید. بسیاری از کسب و کارها و صاحبان سایت ممکن است مایل به استفاده از داده های کاربر در  لیست ایمیل ها یا سایر کمپین های بازاریابی باشند.

در این مواقع شما نیاز به یک ابزار برای برون بری اطلاعات کاربران خود به یک فایل CSV را دارید. فایل های CSVT فایل های متنی ساده ای هستند که در آن هر فیلد اطلاعات کاربر با کاما از هم جدا می شود. فایل های CSV را می توان در هر نرم افزار صفحه گسترده ای مانند Google Sheets، Microsoft Excel و… باز کرد.

خوب در ادامه با نحوه برون بری اطلاعات کاربران وردپرس به یک فایل CSV توسط افزونه Export Users to CSV آشنا خواهید شد.

برون بری اطلاعات کاربران به فایل CSV

در ابتدا باید افزونه Export Users to CSV را نصب و فعال کنید. برای اینکار آموزش نصب افزونه در وردپرس را بخوانید.

بعد از فعالسازی افزونه در پنل مدیریت وردپرس به کاربران » Export Users to CSV بروید.

افزونه Export Users to CSV

در بخش Role نقش کاربری را که قصد تهیه فایل CSV از آن را دارید انتخاب کنید. (با انتخاب گزینه Every Role همه نقش های کاربری برون بری می شوند)

با استفاده از گزینه Date range هم میتوانید از کاربرانی که در بازه زمانی خاصی در سایت شما ثبت نام کرده اند فایل CSV تهیه کنید.

بعد از انتخاب گزینه ها در آخر بر روی دکمه Export کلیک کنید تا فرایند برون بری و دانلود آغاز شود. بعد از دانلود فایل CSV میتوانید آن را با استفاده از نرم افزار های صفحه گسترده مانند اکسل ویرایش کنید.

امیدواریم این مقاله به خوبی شما را با نحوه برون بری اطلاعات کاربران وردپرس به یک فایل CSV با افزونه Export Users to CSV آشنا کرده باشد.

افزونه Export Users to CSV

[previewbtn]صفحه افزونه[/previewbtn]

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *