نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس

نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس

آیا می خواهید تعداد کل نظرات در سایت وردپرسی خود را نشان دهید؟ اگر بله پس شما باید مقاله نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس را مطالعه کنید… همانطور که میدانید نظرات عامل بسیار مهمی در مشارکت و تعامل بیشتر کاربران با محتوای وب سایت شما می باشد. و شما می توانید با نمایش تعداد کل نظرات سایت خود کاربران را تشویق به شرکت در مکالمات و ارسال دیدگاه کنید. ما در این مقاله در آریا وردپرس نحوه نمایش کل تعداد نظرات در وردپرس را به با دو روش به شما آموزش می دهیم که با هر کدام راحت تر بودید می توانید از آن روش استفاده کنید.

نمایش تعداد کل نظرات وردپرس با استفاده از افزونه

این روش آسان تر است و برای همه کاربران پیشنهاد میشود و شما به جای نوشتن کد میتوانید از افزونه استفاده کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Simple Blog Stats را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر می توانید مقاله ما را درباره آموزش نصب افزونه وردپرس مشاهده کنید.

نمایش تعداد کل نظرات

پس از فعالسازی افزونه شما تعدادی شورتکد را مشاهده میکنید که عبارتند از تعداد کل نظرات، ثبت نام کاربران، تعداد دسته بندی نوشته ها و بیشتر. برای نمایش تعداد کل نظرات تایید شده در سایت وردپرسی شما می‌‌تونید از شورت‌‌کد زیر استفاده کنید.

[sbs_approved]

اگر بخواهید کل نظرات را در یک صفحه یا نوشته نمایش دهید به یک نوشته نیاز دارید که می‌‌توانید یک نوشته جدید ایجاد کنید و یا اینکه از نوشته های موجود در وردپرس خود استفاده کنید. در ویرایشگر وردپرس شما باید در صفحه ویرایش نوشته یک بلوک شورتکداضافه کنید.

نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس

برای اضافه کردن بلوک شورتکد در ویرایشگر گوتنبرگ باید از آیکون {+} استفاده کنید. بعد از کلیک کردن روی این آیکون کلمه شورتکد را جستجو کنید تا برای شما نمایش داده شود. با کلیک بر روی دکمه شورتکد می‌‌تونید ببینید که یک بلوک شورتکد به نوشته شما اضافه شده است. سپس شورتکد بالا را در بلوک باز شده قرار دهید.

نمایش کل نظرات

همچنین شما می‌‌تونید هر متنی که می‌‌خواهید قبل یا بعد از شورتکد نمایش داده شود رو اضافه کنید.

نمایش نظرات
نمایش تعداد کل نظرات در ابزارک سایدبار

شما می‌‌تونید شورتکدی که در بالا به آن اشاره کردیم رو در ابزارک وردپرس قرار دهید و از آن در سایدبار خودتان استفاده کنید. برای اینکه بتوانید از این شورتکد در سایدبار استفاده کنید کافی است به مسیر پیشخوان » نمایش » ابزارک‌‌ها بروید و یک ابزارک متن رو به سایدبار اضافه کنید.

نمایش نظرات در وردپرس

بعد از انجام موارد بالا باید شورتکد را داخل ابزارک متنی که در بالا ساختید قرار دهید. البته بعد از اعمال تغییرات این نکته رو فراموش نکنید که روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تغییراتی که در ابزارک ایجاد کردید ذخیره شود.

نمایش تعداد کل دیدگاه ها در وردپرس

نمایش تعداد کل نظرات وردپرس به روش دستی

اگر نمی‌‌خواهید برای نمایش تعداد نظرات در سایت خودتون از افزونه استفاده کنید می‌‌تونید از روش دستی برای نمایش نظرات استفاده کنید. برای استفاده از این روش نیاز دارید که یک کد به وب‌‌سایت خود اضافه کنید. حالا شما باید کد زیر را به فایل Functions.php یا یک افزونه خاص سایت اضافه کنید:

function wpb_comment_count() { 
$comments_count = wp_count_comments();
$message =  'There are <strong>'.  $comments_count->approved . '</strong> comments posted by our users.';
 
return $message; 
} 
 
add_shortcode('wpb_total_comments','wpb_comment_count');

این کد یک تابع را ایجاد می‌‌کند که تعداد کل نظرات تایید شده وردپرس را در سایت شما نمایش می‌‌دهد. همچنین یک شورتکد برای نمایش آن ایجاد می‌‌کند. سپس می‌‌تونید از شورتکد زیر در نوشته ها، صفحات و ابزارک متن استفاده کنید تا تعداد کل نظرات در سایت شما نمایش داده شود.

[wpb_total_comments]

نمایش دیدگاه ها

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بتوانید تعداد کل نظرات را در وردپرس نمایش دهید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را درباره آموزش افزودن اسکرول بار سفارشی در وردپرس را مشاهده فرمایید.

احسان عابدی

عضو تیم قدرتمند و حرفه ای آریا وردپرس هستم و بیش از 2 سال است در زمینه وب کار میکنم و آموزش هایی که از وردپرس یاد گرفتم را سعی میکنم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *