انتقال مطالب به دسته بندی خاص در وردپرس

 

تعداد زیادی از کاربران تازه کار وردپرسی به دلیل اشتباهاتی که در نحوه دسته بندی و برچسب گذاری نوشته ها قرار داده اند دچار اشتباه و سردرگمی میشوند. دسته بندی و برچسب های مطالب به اندازه خود مطالب دارای اهمیت میباشند زیرا کاربران با استفاده از دسته بندی ها و برچسب ها میتوانند مطالب و نوشته های دیگر سایتتان را بررسی کنند و اگر اشتباهاتی در برچسب ها و دسته بندی های مطالبتان پیش بیاید، کاربران شما دچار اشتباهاتی میشوند و در نتیجه این موضوع برای سایتتان خوشایند نمیباشد.

در این مقاله در آریا وردپرس روش انتقال مطالب به دسته بندی خاص را به شما آموزش میدهیم.

انتقال مطالب به دسته بندی خاص

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Bulk Move را از مخزن وردپرس دانلود و فعال کنید. برای این کار میتوانید مقاله ما را در ارتباط با نصب افزونه در وردپرس مطالعه فرمایید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه طبق تصویر زیر باید به مسیر ابزارها » Bulk Move برای انتقال مطالبتان بروید.

انتقال گروهی مطالب به دسته بندی و برچسب خاص

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید طبق سمت چپ تصویر شما باید دسته بندی مطالب هایی که میخواهید انتقال دهید را انتخاب کنید و طبق سمت راست تصویر شما باید دسته بندی که میخواهید به آن انتقال داده شود را انتخاب کنید. همچنین شما میتوانید انتقال را برای برچسب ها انجام دهید، یک برچسب جدید بسازید و مانند دسته بندی ها برچسب مطالبی که میخواهید انتقال دهید را انتخاب و به برچسب جدیدی که ایجاد کردید انتقال دهید.

در پایان امیدواریم که این مقاله در راستای انتقال مطالب سایت به دسته بندی خاص مفید واقع شده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را درباره آموزش حذف پست های وردپرس به صورت گروهی را مطالعه کنید.

افزونه Bulk Move

[previewbtn]صفحه افزونه[/previewbtn]

احسان عابدی

عضو تیم قدرتمند و حرفه ای آریا وردپرس هستم و بیش از 2 سال است در زمینه وب کار میکنم و آموزش هایی که از وردپرس یاد گرفتم را سعی میکنم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *