آموزش حذف پست های وردپرس به صورت گروهی

آموزش حذف پست های وردپرس به صورت گروهی

آیا می خواهید پست های وردپرس را بطور گروهی حذف کنید؟ وردپرس به طور فوق العاده آسان پست ها را مدیریت می کند. با این حال، اگر می خواهید بسیاری از پست ها را حذف کنید، انتخاب و حذف آنها ممکن است کمی طول بکشد. در این مقاله، ما دو راه حل سریع و آسان برای حذف پیام های وردپرس از وبلاگ خود را به شما نشان می دهیم.

حذف پست های وردپرس بدون پلاگین

این روش آسان تر است و برای همه کاربران توصیه می شود، این از قابلیت ساخته شده در وردپرس برای انتخاب سریع تعداد پست ها و حذف آنها استفاده می کند. اول، شما نیاز به بازدید همه پست ها صفحه دارید. از اینجا می توانید بر روی جعبه انتخاب گروهی در بالای صفحه کلیک کنید تا همه پست های نمایش داده شده در صفحه را انتخاب کنید.

پیام های وردپرس

اگر نمی خواهید همه پست های انتخاب شده را حذف کنید، اکنون می توانید  بروید و علامت آنها را حذف کنید،در غير اينصورت، مي توانيد بر روي منوي کشويي “فاکتور گروهی ” کليک کنيد و گزینه “انتقال به حذف” را انتخاب کنيد.

پیام ها

بعد، شما باید بر روی دکمه «درخواست» کلیک کنید تا پست های انتخاب شده حذف شود. وردپرس در حال حاضر پست های انتخاب شده را به سطل زباله انتقال می دهد. با استفاده از این روش پیش فرض، شما فقط می توانید 20 پست را در یک زمان انتخاب کنید.
اگر می خواهید صدها پست را حذف کنید چه؟ به سادگی روی دکمه «گزینه های صفحه» در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. این یک منوی کشویی است که در آن شما نیاز به تغییر ‘تعداد اقلام در هر صفحه’دارید و به هر شماره ای که می خواهید تغییر دهید.

پیام های وردپرس

بعد، روی دکمه اعمال کلیک کنید و تعداد پست هایی که پیشتر انتخاب کرده اید نمایش داده می شود. اکنون می توانید پیش بروید و پست هایگروهی  را حذف کنید که در بالا توضیح داده شده است. توجه: پستهای حذف شده به سطل زباله وردپرس منتقل شده و برای 30 روز باقی خواهند ماندو پس از آن، از پایگاه داده وردپرس خودکار حذف خواهند شد.

حذف پست ها توسط نویسنده خاص یا دسته

حالا فرض کنید می خواهید پست هایی را که تحت دسته / برچسب خاصی نوشته شده اند یا نوشته شده توسط یک نویسنده خاص را حذف کنید شما می توانید به سادگی با کلیک بر روی لینک نویسنده، رده، یا برچسب برای نمایش پست های مربوط به آنها آن را حذف کنید.

دسته

به عنوان مثال، با کلیک روی «اخبار»، فهرستی از پستهایی که تحت آن رده قرار دارند، به شما نشان می دهد. سپس می توانید پست ها را انتخاب کرده و آنها را با استفاده از منوی گزینه های گروه ، به سطل زباله منتقل کنید.

حذف پست های وردپرس با استفاده از یک پلاگین

گزینه های حذف پیش فرض برای اکثر کاربران کاملا مناسب هستند، با این حال، برخی موارد وجود دارد که در آن  ممکن است شما نیاز به گزینه های بیشتر و انتخاب پست های خاص و سپس حذف کردن آن دارید. برای مثال، اگر می خواهید پستهایی را که در طول چند روز گذشته یا پستهایی که بیشتر از یک روز  باشد را حذف کنید، با استفاده از یک پلاگین که به شما اجازه می دهد پست هارا با استفاده از فیلتر های پیشرفته پاک کنید استفاده کنید.

ابتدا باید پلاگین حذف گروهی  را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، به Bulk WP بروید <در صفحه فید پاک کردن پست ها در بخش مدیریت وردپرس خود برای حذف پست ها بروید. این پلاگین راه های متعددی برای فیلتر کردن و انتخاب پست هایی که می خواهید حذف کنید، ارائه می دهد.

 نویسنده خاص

شما می توانید پست ها را بر اساس مدت زمان فیلتر کنید، پست های منتشر شده در روزهای گذشته را انتخاب کنید، بلافاصله آنها را بدون ارسال به سطل زباله انتقال دهید و حتی بعدا حذف کنید. همانطور که در صفحه تنظیمات بیشتر حرکت میکنید، گزینه های بیشتری برای انتخاب و حذف پستها توسط دسته ها، طبقه بندی های سفارشی، انواع پستهای سفارشی و موارد دیگر پیدا خواهید کرد.

پستهای سفارشی

حذف کردن به طور گروهی همچنین می تواند مورد استفاده برای حذف دسته جمعی نظرات، صفحات، کاربران و زمینه های سفارشی باشد. ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا بتوانید به راحتی پستهای وردپرس را با استفاده از این دو روش به طور گروهی حذف کنید.

احسان عابدی

عضو تیم قدرتمند و حرفه ای آریا وردپرس هستم و بیش از 2 سال است در زمینه وب کار میکنم و آموزش هایی که از وردپرس یاد گرفتم را سعی میکنم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

1 دیدگاه

  1. کاربر
    محسن 26 مهر 1398

    سلام، ممنون آموزش خوبی بود، کارمو راه انداخت

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *