4 تا از بهترین افزونه های کش وردپرس برای بهینه سازی به سایت شما

افزونه های کش

آیا شما به دنبال بهترین افزونه های کش وردپرس هستید؟ ذخیره سازی به شما کمک می کند تا سایت وردپرس خود را سریعتر کنید و عملکرد آن را را افزایش دهید. در این مقاله ما بهترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس را به اشتراک می گذاریم.

کش چیست؟

کش مجموعه ای از داده های ذخیره شده موقت برای دسترسی سریع به درخواست شما است. در رایانه، اطلاعات معمولا روی هارد دیسک ذخیره می شود. هنگامی که درخواست می شود، کامپیوتر قبل از ارائه اطلاعات باید چندین فرآیند را اجرا کند. ذخیره سازی ،این مسئله را با پردازش اطلاعاتی که اغلب درخواست شده است حل می کند و سپس آن ر ا در یک ذخیره سازی موقت یا حافظه ذخیره میکند،  این کار اجازه می دهد تا رایانه به سرعت به فایل های ذخیره سازی دسترسی پیدا کند.

مفهوم ذخیره سازی می تواند توسط وب سایت های وردپرس برای بهبود عملکرد و بارگذاری وب سایت شما سریع تر استفاده شود. شما می بینید، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای پویا است. این بدان معنی است که هر بار که یک کاربر به وب سایت شما می آید، وردپرس اطلاعات را از پایگاه داده استخراج می کند و سپس چند مرحله دیگر را اجرا می کند تا صفحه وب به مرورگر کاربر ارسال شود.

این کار باعث می شود که وب سایت شما  به آرامی بارگیری شود، در حالی که تعداد زیادی از کاربران در همان زمان از آن بازدید می کنند.ذخیره سازی به سایت وردپرسی شما اجازه می دهد تا بسیاری از مراحل را  بگذرانید پلاگین کش یک نسخه از صفحه را پس از بار اول ایجاد می کند و سپس نسخه ذخیره شده را به هر کاربر بعدی منتقل می کند.

کاهش حجم

ذخیره سازی مهم است زیرا باعث کاهش حجم سرور میزبان وردپرس می شود و وب سایت شما سریعتر اجرا می شود. برای بهبود سرعت و عملکرد وردپرس شما نیاز به ذخیره سازی مناسب دارید. وب سایت سریع تر تجربه کاربر را بهبود می بخشد و کاربران را به بازدید از صفحات بیشتر تشویق می کند. این کار همچنین به شما کمک می کند که تعامل بیشتری داشته باشید و کاربران وقت بیشتری را در وب سایت شما صرف کنند.

یک وب سایت سریع به شما کمک می کند تا از طریق جستجو به وب سایت خود ترافیک بیشتری بدهید. گوگل به وب سایت های سریع تر کمک می کندتا رده بندی شما در نتایج جستجو افزایش یابد.به این ترتیب، نگاهی به بهترین افزونه های کش در وردپرس که می توانید برای افزایش سرعت وب سایت خود استفاده کنید میندازیم.

1- WP Rocket

این افزونه
افزونه WP Rocket بهترین افزونه ذخیره سازی وردپرس در بازار است. این افزونه ساده ترین و مبتکرانه ترین افزونه است که کمک زیادی به شما میکند. این کار اجازه می دهد تا کاربران فورا وب سایت خود را با یک کلیک کش نصب کنند. این افزونه به طور خودکار صفحات وردپرس خود را برای ساختن کش ایجاد می کند. پس از آن افزونه به طور خودکار تنظیمات ذخیره سازی را ایجاد میکند مانند فشرده سازی gzip، کش پنهان و پیش بارگیری کش.

WP Rocket شامل ویژگی های اختیاری است که می توانید برای بهبود کارایی آن را روشن کنید. این افزونه شامل بارگذاری تنبل تصاویر، پشتیبانی از CDN، DNS و غیره است.

2- W3 Total Cache

فزونه های ذخیره سازی

W3 Total Cache یکی از محبوب ترین افزونه های ذخیره سازی در وردپرس است. این پلاگین جامع وردپرس ممکن است برای مبتدیان کمی سخت باشد. این افزونه شامل تمام ویژگی هایی است که شما باید به درستی کش را در وردپرس راه اندازی کنید. این افزونه شامل کش پنهان، فشرده سازی gzip، پشتیبانی محدودیت جزئی، پشتیبانی از CDN و موارد دیگر است.

مبتدی ها ممکن است W3 Total Cache را کمی مشکل تر استفاده کنند. برای دستورالعمل های راه اندازی دقیق، مقاله ما در مورد نحوه نصب و راه اندازی افزونه W3 Total Cache را ببینید.

3- WP Super Cache

افزونه های محبوب

WP Super Cache یکی دیگر از افزونه های محبوب در وردپرس است. این افزونه رایگان است و توسط بسیاری از شرکت های میزبانی وب وردپرس به شدت توصیه می شود.

پلاگین WP Super Cache شامل تمام ویژگی های توصیه شده  درباره ذخیره سازی است که شما باید وب سایت خود رابهبود ببخشید. این افزونه شامل فشرده سازی gzip، کش پنهان، پیش بارگیری کش، پشتیبانی از CDN، بارگیری پیش ذخیره شده و غیره است. این افزونه شامل بخش تنظیمات جامع با یک برگه جداگانه برای راه اندازی آسان است. برای دستورالعمل های دقیق، مقاله ما در مورد نحوه نصب و راه اندازی افزونه WP Super Cache را ببینید.

4- Sucuri Firewall

کش پنهان

Sucuri بهترین فایروال وردپرس و پلاگین امنیتی است. به عنوان یک فایروال وب سایت، Sucuri برای ذخیره محتوای وب سایت شما و فشرده سازی gzip با یک کلیک برروی دکمه فعال میشود. این توانایی بهترین گزینه برای هر وب سایت است زیرا Sucuri یک فایروال سطح DNS است. این به این معنی است که آنها حتی قبل از درخواست خود به وبسایت شما می توانند محتویات ذخیره شده را به کاربران خود بفرستند. این مهارت در وب سایت شما باعث افزایش کارایی آن می شود.

امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب بهترین افزونه های کش وردپرس کمک کرده باشد. از نظر ما بهترین افزونه برای بهینه سازی و کش در حال حاضر تنها WP Rocket است.

احسان عابدی

عضو تیم قدرتمند و حرفه ای آریا وردپرس هستم و بیش از 2 سال است در زمینه وب کار میکنم و آموزش هایی که از وردپرس یاد گرفتم را سعی میکنم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *