افزونه سئو اخبار و سایت های خبری – افزونه Yoast News SEO

افزونه سئو اخبار و سایت های خبری - افزونه Yoast News SEO

سئو اخبار و سایت های خبری | افزونه Yoast News SEO

توجه: برای استفاده از این افزونه و نمایش سایتتان در بخش اخبار گوگل باید سایت شما توسط گوگل تایید شده باشد. برای ثبت درخواست ایندکس در بخش اخبار گوگل از این لینک اقدام کنید.

افزونه News SEO برای افزونه Yoast SEO به شما کمک می کند تا سایت خبری خود را برای گوگل بهینه کنید. علاوه بر آن با کمک افزونه سئو اخبار (Yoast News SEO) می توانید سایت خود را در نتایج بخش اخبار گوگل نیز نمایش دهید. پس اگر یک سایت خبری دارید یا در بخشی از سایت شما اخبار و مقاله وجود دارد همین حالا افزونه News SEO را خریداری کنید. و با کمک این افزونه مقالات و اخبار سایت خود را بهینه و آن ها را در نتایج جستجوی اخبار گوگل (Google News) نمایش دهید.

نمایش سایت در نتایج اخبار گوگل

با کمک افزونه News SEO سایت خود را به نتایج اخبار گوگل اضافه کنید. با افزونه سئوی اخبار، از این به بعد مقالات سایت شما در بخش اخبار گوگل (News) نیز نمایش داده خواهند شد.

نمایش سایت در اخبار گوگل

تنظیمات افزونه سئو اخبار

افزونه سئو اخبار یا News SEO تنظیماتی را در اختیار شما قرار داده که با استفاده از آن ها می توانید پست تایپ ها و دسته بندی های به خصوصی را از نقشه سایت اخبار خود حذف کنید تا در بخش اخبار گوگل نمایش داده نشود.

تنظیمات افزونه News SEO

علاوه بر این تنظیمات در زیر هر پست تایپ درون باکس Yoast بخش جدیدی با عنوان اخبار گوگل اضافه شده است که به شما امکان شخصی سازی نمایش هر مطلب در بخش اخبار گوگل را می دهد.

متاباکس افزونه News SEO

اگر سایت خبری دارید پیشنهاد می کنیم همین الان این افزونه مکمل را همراه با افزونه Yoast SEO Premium از آریا وردپرس خریداری کنید.

3/5 (1 Review)

4
یک پاسخ بنویسید

avatar
2 دیدگاه ها
2 پاسخ ها
2 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
پرطرفدار ترین
3 نویسنده های دیدگاه
امیرحسین غلامیانمحسن غلام پورshahin آخرین نظر دهندگان
محسن غلام پور
کاربر
محسن غلام پور

سلام
با توجه به سخت گیری news گوگل برای تایید سایت خبری، ایا در صورت در عدم اکسپت شدن توسط گوگل این افزونه کارکردش انجام میشه؟

shahin
کاربر
shahin

1سلام مثلا من اگه این افزونه را نصب کنم برای یک سایت دانلود اندروید میشود فقط خبر های سایتم را کاری کنم در خبر گوگل پخش شود وبقیه مطالب ثبت در خبر گوگل نشود؟

2من یک سایت اموزش اشپزی هم دارم برای این سایت بهتره چیکار کنم از این افزونه میشه استفاده کرد؟

3من درگوگل دسته های دیدم مثل فروشگاهی فروشگاه افلاین کوچک خبری برای دسته اموزش فکر کنم ندیده ام اگه نباشه دیگر را بزنم بهتر است ؟