نحوه افزودن مدیریت فایل شبیه به FTP در پیشخوان وردپرس

 داشبورد وردپرس
آیا می خواهید یک مدیریت فایل (فایل منیجر) در مدیریت وردپرس خود اضافه کنید؟ مدیریت فایل می تواند به شما در تنظیم پلاگین وردپرس، تم ها، پلاگین ها و سایر فایل ها به درستی از داشبورد وردپرس خود کمک کند. در این مقاله ما به شما نحوه اضافه کردن فایل منیجر در وردپرس را نشان خواهیم داد.
مدیر فایل در وردپرس به شما اجازه می دهد فایل های خود را در وب سایت وردپرس به طور مستقیم از  مدیریت وردپرس خود مدیریت کنید. این کار مانند یک سرویس FTP مبتنی بر وب است که شما را قادر به مرور و مدیریت فایل ها با یک رابط کاربری ساده می کند. توصیه ما این است که همیشه از یک سرویس گیرنده FTP با استفاده از پروتکل های SSH یا SFTP برای ایمن انتقال فایل های وردپرس استفاده کنید.

با این حال، هنگامی که شما دسترسی به FTP یا cPanel وب سایت خود ندارید، یک مدیر فایل مفید است. این کار شبیه به یک سرویس گیرنده FTP است، بنابراین شما می توانید پیکربندی وردپرس و سایر فایل ها را ویرایش، پیش نمایش، آپلود و دانلود کنید. به این ترتیب، نگاهی به چگونگی اضافه کردن مدیریت فایل در وردپرس خواهیم داشت.

اضافه کردن مدیریت فایل در وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه مدیریت فایل را نصب و فعال کنید، پس از فعال شدن، پلاگین یک آیتم جدید با نام WP File Manager در نوار کناری وردپرس اضافه می کند. با کلیک بر روی آن، برنامه مدیریت فایل را راه اندازی خواهد کرد که فایل ها و پوشه های وردپرس شما را نشان می دهد.

مدیریت فایل

شما می توانید تنظیمات را در نوار ابزار در بالای قسمت های فایل پیدا کنید. این نوار ابزار مشابه تنظیمات در یک سرویس گیرنده FTP است، این اجازه می دهد تا شما پیش نمایش، ویرایش، آپلود، دانلود و حذف فایل ها یا پوشه ها را انجام دهید.

مدیریت

شما می توانید یک فایل را انتخاب کنید و گزینه ای را در نوار ابزار برای انجام یک عمل انجام دهید. پوشه ها همانطور که در هر فایل مدیریت مدرن کار می کنند، کار خواهند کرد. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی هر پوشه محتویات آن را مشاهده کنید.

داشبورد

شما می توانید هر فایل را با استفاده از گزینه منو نوار ابزار ویرایش کنید و فایل را در یک پنجره باز می کند، بنابراین می توانید تغییرات را ایجاد کنید و آن را ذخیره کنید.

وردپرس

برای دیدن کد می توانید بر روی گزینه پیش نمایش کلیک کنید.

ضافه کردن مدیریت فایل

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا نحوه اضافه کردن مدیریت فایل در وردپرس را یاد بگیرید.

احسان عابدی

عضو تیم قدرتمند و حرفه ای آریا وردپرس هستم و بیش از 2 سال است در زمینه وب کار میکنم و آموزش هایی که از وردپرس یاد گرفتم را سعی میکنم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *