ورود مدیر به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

ورود مدیر به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

ورود مدیر به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

معمولا در بسیاری از وبسایت های وردپرسی امکان ثبت نام برای بازدید کنندگان سایت وجود دارد. کاربران بسیاری ممکن است برای ارسال محتوا یا تصاویر و… به عضویت در سایت درآیند. مدیر سایت لازم است که نظارتی کلی بر کاربران داشته باشد. در بعضی اوقات ممکن است کاربران برای حفظ امنیت خود رمز عبورشان را تغییر داده باشند. یا شما اطلاعی از رمز عبور آن ها نداشته باشید.

امروز برای شما افزونه ای را معرفی می کنیم که می توانید به راحتی به حساب هر یک از کاربران تان بدون دانستن اطلاعات کاربری بروید. با استفاده از این روش می توانید مدیریت راحت تری نسب به کاربران وبسایت خود داشته باشید.

دسترسی به حساب کاربران در وردپرس با افزونه User Switching

افزونه User Switching

افزونه User Switching یک افزونه ای حرفه ای است که اجازه ورود مدیر به حساب کاربران در وردپرس را می دهد. شما با این افزونه بدون داشتن هیچ گونه اطلاعات کاربری می توانید به حساب کاربران خود وارد شوید.

[irp posts=”620″ name=”انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی با Jetpack”]

افزونه User Switching

ابتدا افزونه رو نصب و سپس آن را در پنل وبسایت خود فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه، لازم نیست که تنظیماتی را انجام دهید. فقط به بخش کاربران در پیشخوان وردپرس بروید.

دسترسی به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

با فعالسازی این افزونه می توانید ورود مدیر به حساب کاربران در وردپرس را امکان پذیر کنید. همانند تصویر زیر:

دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

پس از اینکه به اکانت یکی از کاربران تان رفتید می توانید همانند تصویر زیر دوباره به ناحیه مدیریت خود باز گردید.

توجه!! در این صورت دیگر لازم نیست که شما برای ورود به ناحیه کاربران سایت از پنل مدیریت خود خارج شوید. کار کردن با این افزونه بسیار راحت می باشد!

ورود مدیر به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

زمانی که شما تغییراتی در پنل وردپرس و حساب کاربران تان ایجاد کردید، می توانید به راحتی دسترسی به حساب کاربران در وردپرس را فراهم کنید. همچنین با سوئیچ بین حساب حساب کاربران به این صورت، در زمان خود می توانید صرفه جویی کنید.

دانلود افزونه User Switching

دانلود

صفحه افزونه

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *