آپدیت URL های قدیمی بعد از انتقال سایت وردپرسی با Velvet Blues Update URLs

آپدیت URL های قدیمی بعد از انتقال سایت وردپرسی با Velvet Blues Update URLs

همانطور که می دانید بیشتر ما در مطالب خود به قسمت های مختلف سایت لینک می دهیم. مثلا من در اینجا کلمه وردپرس رو به صفحه اصلی لینک می دهم. هنگام جابه جایی سایت کار سختی است که بخواهیم به ترتیب همه پست ها را باز کنیم و لینک های آن ها را تغییر دهیم امروز می خواهیم افزونه ای را به شما معرفی کنیم تا به کمک آن بتوانید تمام URL های سایت خود را که در هر جای سایت قرار داده اید به روز رسانی کنید.

ما بعد از انتقال سایت به https از این افزونه برای آپدیت URL های قدیمی وردپرس استفاده کردیم. این افزونه در چند ثانیه تمام آدرس های شما را به آدرس جدید به روز رسانی می کند این زمان بستگی به تعداد مطالب سایت شما دارد.

آپدیت URL های قدیمی بعد از انتقال سایت وردپرسی

Velvet Blues Update URLs

ابتدا یک بک آپ از سایت وردپرسیتان تهیه کنید تا در صورت برخورد با مشکل بتوانید به وضعیت قبلی برگردید. بعد از تهیه بک آپ افزونه Velvet Blues Update URLs را نصب و فعال کنید بعد از فعال سازی این افزونه، به قسمت تنظیمات افزونه در مسیر ابزارها » Update URLs بروید.

[irp posts=”816″ name=”تاثیر SSL در سئو و رتبه بندی سایت ، مزایا و معایب استفاده از SSL”]

آپدیت URL های مطالب سایت وردپرس

Old URL: در این قسمت آدرس سایت قدیمی خود را با دقت وارد کنید توجه داشته باشید که اگر آدرس هایی که در مطالبتان درج کردید با WWW نیست و از پروتکل https استفاده می کنید آدرستان باید شبیه به https://example.com باشد.

New Url : در این قسمت آدرس جدید سایت خود را وارد کنید که جایگزین آدرس قبلی میشود لطفا به پروتکل خود (http یا https) دقت کنید.

در قسمت دوم نیز می توانید انتخاب کنید که لینک در چه جاهایی از سایت آپدیت شود. می توانید تعیین کنید تا در برگه ها، فایل های اتچ شده، کل لینک های موجود در سایت و… تغییر کند.

بعد از انجام تمام مراحل بر روی گزینه Update URLs NOW بزنید تا به روز رسانی URL ها صورت بگیرد و آدرس ها جایگزین شود.

افزونه Velvet Blues Update URLs

صفحه افزونه

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

1 دیدگاه

  1. کاربر
    mohammadali raygan 16 دی 1399

    سلام. هنوز کارنکردم امیدوارم که خوب باشد

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *