بازسازی تصاویر شاخص وردپرس با Regenerate Thumbnails

بازسازی تصاویر شاخص وردپرس با Regenerate Thumbnails

شاید پیش بیاید که شما قالب خود را تغییر داده اید و تصاویر شاخص قدیمیتان به دلیل مناسب نبودن اندازه نمایش داده نمیشوند. یا اینکه اندازه های جدیدی برای تصویر شاخص تعیین کرده اید و حالا می خواهید برای همه تصاویر شاخص قدیمیتان آن اندازه را اضافه کنید به طور عادی شما باید مجدد تصاویر شاخص را بارگذاری کنید ممکن است تصاویر زیادی داشته باشید و به خاطر همین کار سختی است که به طور دستی آن ها را آپلود کنید.

[irp posts=”946″ name=”اضافه کردن قابلیت تصویر شاخص به قالب و نمایش آن در وردپرس”]

امروز در آریا وردپرس قصد معرفی یک افزونه محبوب با بیش از 1 میلیون نصب فعال را داریم شما با کمک این افزونه می توانید به راحتی تصاویر شاخص خود را باز سازی کنید.

بازسازی تصاویر شاخص وردپرس

برای بازسازی تصاویر شاخص ابتدا افزونه Regenerate Thumbnails را نصب و فعال کنید. بعد از فعال سازی افزونه به، ابزار ها » Regen. Thumbnails بروید.

افزونه Regenerate Thumbnails

با کلیک بر روی دکمه، Regenerate All Thumbnails اندازه های تمام تصویر شاخص شما که در فایل functions.php تعریف کرده اید دوباره ایجاد می شود. این کار ممکن است مدتی به طول بینجامد و بستگی به تعداد تصاویر شاخص سایت شما دارد.

شما با این افزونه می توانید عکس ها را به صورت تکی نیز انتخاب و بازسازی کنید. برای اینکار به مسیر، رسانه » کتابخانه بروید. (همانند تصویر زیر)

باز سازی تک تک عکس ها با افزونه Regenerate Thumbnails

با کلیک بر روی Regenerate Thumbnails این کار صورت میگیرد.

[irp posts=”456″ name=”بهینه سازی و کم کردن حجم تصاویر با افزونه WP Smush”]

افزونه Regenerate Thumbnails

صفحه افزونه

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

1 دیدگاه

  1. کاربر
    محسن 4 فروردین 1398

    عالی ممنون

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *