نمایش تقریبی زمان مطالعه مطلب در وردپرس با افزونه Reading Time WP

نمایش تقریبی زمان مطالعه مطلب در وردپرس با افزونه Reading Time WP

سلام به شما کاربران گرامی , در این بخش به معرفی افزونه نمایش تقریبی زمان مطالعه مطلب در وردپرس میپردازیم. به طور حتم سایت بدون محتوا هیچ چیز برای عرضه به بازدیدکنندگان ندارد. یک صفحه با فضای زیاد خالی و سفید بازدیدکنندگان را خسته کرده و صفحه را ترک میکنند.انچه برای بازدیدکنندگان مهم است و اهمیت دارد مطالعه مطالب میباشد.

محتوا عامل اصلی رتبه در سئو میباشد و 90 درصد بازدیدکنندگان سایت ادعا میکنند که از طریق موتور های جستجو وارد سایت شده اند.یکی از عامل های مهمی که باعث میشود بازدیدکنندگان سایت ترغیب به خواندن مطالب شوند استفاده از  نمایش تقریبی زمان مطالعه مطلب در وردپرس میباشد.

دلیل استفاده از نمایش تقریبی زمان مطالعه مطلب مطلب در وردپرس

برای ماندگاری مدت زمان بیشتر کاربران در وبسایت نیاز است تا کاربران را به مطالعه مطالب ترغیب کنیم. یکی از این روش ها نمایش زمان مطالعه مطالب در وردپرس است. با این روش کاربران متوجه میشوند که برای مطالعه مطالب فقط باید چند دقیقه از وقتشان استفاده کنند و همین باعث تشویق کاربران برای مطالعه مطالب میشود.

نمایش زمان مطالعه مطلب در وردپرس با Reading Time WP

بنر افزونه Reading Time WP

این افزونه با توجه به تعداد کلمات میزان زمان مطالعه مطلب را محاسبه کرده و ان را در بالای نوشته نمایش میدهد. این افزونه کاربردی 3000 نصب فعال دارد و با 5 ستاره بودن ان در مخزن وردپرس محبوب بودن این افزونه را به رخ میکشد.

[irp posts=”3470″ name=”آموزش نصب Google AMP بر روی وردپرس”]

ابتدا افزونه Reading Time WP را نصب و فعال کنید. بعد از فعالسازی افزونه منوی جدیدی با نام Reading Time WP به پنل مدیریت وردپرس شما اضافه میشود که در زیر منوی بخش تنظیمات در دسترس خواهد بود. ابتدا باید تنظیمات این افزونه را با توجه به وبسایتتان شخصی سازی کنید. برای این منظور به تنظیمات » Reading Time WP بروید.

تنظیمات افزونه Reading Time WP

Reading time label : در این بخش باید عنوانی را جهت نمایش میزان زمان مطالعه مطلب وارد کنید. مانند میزان زمان مطالعه

Reading time postfix : در این بخش میتوانید عنوانی را برای واحد زمان انتخاب کنید. مانند دقیقه

Words per minute : در این بخش میزان زمان را بر حسب تعداد کلمات مشخص  میکنید. به طور پیش فرض هر 300 کلمه 1 دقیقه زمان میبرد.

Insert Reading Time before content : با زدن تیک این گزینه برچسب نمایش میزان زمان مورد نیاز برای مطالعه قبل از محتوا نمایش داده میشود.

در پایان نتیجه کار به صورت زیر خواهد بود.

نمایش میزان زمان مطالعه قبل از محتوا

افزونه Reading Time WP

[previewbtn]صفحه افزونه[/previewbtn]

علی صادقیان

دانشجوی کامپیوتر ، مسلط به وردپرس php،html،css،js علاقه مند به بیزینس انلاین ، طراحی وب

1 دیدگاه

  1. کاربر
    رایا پروژه 12 بهمن 1400

    بسیار عالی

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *