کد نمایش کاربران وردپرس به صورت تصادفی

کد نمایش کاربران وردپرس به صورت تصادفی

کد نمایش کاربران وردپرس به صورت تصادفی

شاید بخواهید در قسمتی از قالب سایت خود لیستی تصادفی از کاربران سایتتان را نمایش دهید. در این مقاله ما به شما کد نمایش کاربران وردپرس به صورت تصادفی را قرار داده ایم تا با کمک آن بتوانید لیستی تصادفی از کاربران سایتتان را به نمایش بگذارید.

کد نمایش کاربران وردپرس به صورت تصادفی

ابتدا قطعه کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید:

این کد یک سطر را به صورت تصادفی از جدول کاربران وردپرس در دیتابیس به صورت تصادفی انتخاب می کند. سپس نتایج را به صورت یک لیست همراه با نام کاربران به عنوان خروجی نشان می دهد. و اگر کاربری در پروفایل خود، اسم وب سایت خود را ذکر کرده باشد، نام کاربر را به وب سایتش لینک خواهد کرد.

حتما بخوانید  کد نمایش آخرین کاربران ثبت نام شده در وردپرس

کار بعدی که باید انجام دهید، نمایش لیستی از کاربران ثبت نام شده است. برای این کار باید کد زیر را به فایل قالب جایی که می خواهید لیستی از کاربران نمایش داده شود، اضافه کنید. (مانند یک sidebar.php، footer.php، …)

شما همچنین می توانید با استفاده از کد کوتاه زیر لیستی از کاربران به صورت تصادفی را در پست، برگه، یا یک ابزارک به نمایش بگذارید:

[randomusers]

امیدوارم با این مقاله توانسته باشیم به شما کمک کنیم

5/5 ( 1 نظر )
امیرحسین غلامیان
نزدیک به ۴ سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

یک پاسخ بنویسید

avatar