رفع خطای msvcr dll بعد از نصب wamp server

رفع خطای msvcr dll و msvcr110.dll

خطای msvcr dll چیست و چرا رخ می دهد

این خطا بیشتر بعد از نصب ومپ سرور رخ می دهد که یکی از فایل های اصلی برای اجرای wamp server وجود ندارد Apache در ومپ سرور برای اجرا شدن نیاز به چند فایل dll دارد این خطا به این معنی است که فایل های dll از جمله فایل های مهم برای اجرا Apache موجود نمی باشد از جمله dll های مهم برای اجرای Apache می توان به MSVCR110 و MSVCR100 اشاره کرد.

اگر این فایل ها موجود نباشند به ارور هایی شبیه به زیر برخورد خواهید کرد:

the program cant start because MSVCR110.dll is missing

the program cant start because MSVCR100.dll is missing

راه حل خطای Msvcr dll

همانطور که می دانید برای رفع خطاهای dll باید از Microsoft Visual C++ مخصوص آن نرم افزار استفاده کنید نسخه 2012 این فریم ورک که Microsoft Visual C++ 2012 نام دارد مخصوص وب سرور آپاچی می باشد شما باید ابتدا Wamp Server را پاک کنید و سپس اقدام به نصب Microsoft Visual C++ 2012 کنید و بعد از نصب این Frame Work نرم افزار ومپ سرور را نصب کنید.

5/5 ( 1 نظر )
امیرحسین غلامیان
نزدیک به ۴ سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

3
یک پاسخ بنویسید

avatar
2 دیدگاه ها
1 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
پرطرفدار ترین
2 نویسنده های دیدگاه
امیرحسین غلامیانافشار آخرین نظر دهندگان
افشار
مهمان
افشار

آیا برای طراحی سایت از طریق از شیبه ساز wamp برنامه خوبی هست / من تازه می خواهم طراحی سایت رو شروع کنم ، اگر من رو راهنمای کنید ممنون میشم.

افشار
مهمان
افشار

سلام ممنون از راهنمای شما