افزونه Hello Dolly چیست؟ افزونه Hello Dolly چه کاری انجام می دهد؟

افزونه Hello Dolly چیست؟ افزونه Hello Dolly چه کاری انجام می دهد؟

کار افزونه Hello Dolly در وردپرس

شاید برای شما هم این سوال پیش اومده باشه که واقعا کار افزونه Hello Dolly چیست؟ این افزونه به صورت پیش فرض در قسمت افزونه ها وجود دارد و با فعال کردن این افزونه چند خطی از اشعار آهنگ Hello Dolly را نمایش میدهد! آهنگ Hello Dolly، مشهور ترین آهنگ و حتی پر فروش ترین اهنگ لوییس آرمسترانگ است.

اما واقعا کار  افزونه Hello Dolly چیست؟

این افزونه ساده که بین وردپرس کاران مشهور شده است کار خاصی انجام نمیدهد!  و فقط یک پیام به شما در پیشخوان سایت شما میدهد!

پس هدف از وجود این افزونه در پیشخوان وردپرس چیست؟

توضیحات افزونه Hello Dolly در مخزن وردپرس این چنین است :

این فقط یک افزونه نیست، این نشان دهنده امید و شور و شوق یک نسل تمام است که در دو کلمه مشهور  توسط لوئیس آرمسترانگ خلاصه شده است! به طور تصادفی شما هر بار یک متن از آهنگ Hello Dolly در سمت راست بالای صفحه مدیریت میبنید!

با این تعریف از سازنده این افزونه به این نتیجه میرسیم که این افزونه کار و تغییر و به خصوصی در وبسایت شما اعمال نمیکند و شما به طور تصادفی فقط  چند متن از آهنگ Hello Dolly را مشاهده میکنید. اینطور که به نظر میرسد هدف از ساخت افزونه Hello Dolly بیان احساسات است… یا به دلایلی خاطرات توسعه دهندگان وردپرس را زنده میکند.

افزونه Hello Dolly از اولین افزونه هایی است که در وردپرس انشتار یافته است  و توسط Matt Mullenweg بنیان گذار وردپرس نوشته شده است! و جالب اینجاست که این افزونه بیش از یک میلیون نصب فعال دارد! و در نهایت با فعال کردن  افزونه Hello Dolly در هر بار رفرش سایت در پیشخوان متنی از آهنگ Hello Dolly به شما نمایش میدهد.

افزونه Hello Dolly

حذف یا نصب کردن این افزونه هیچ مشکلی در وب سایت شما ایجاد نمیکند و فقط صرفا یک متن از یک آهنگ را در پیشخوان به نمایش میگذارد. (گرچه توصیه ما این است که تمام افزونه هایی را که نیاز ندارید و استفاده نمی کنید غیرفعال کنید.)

ویدیو معرفی افزونه Hello Dolly

افزونه Hello Dolly

[previewbtn]صفحه افزونه[/previewbtn]

علی صادقیان

دانشجوی کامپیوتر ، مسلط به وردپرس php،html،css،js علاقه مند به بیزینس انلاین ، طراحی وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *