رفع خطای رایج file transfer failed در فایل زیلا

حل مشکل transfer failed

امروز در آریا وردپرس می خوام براتون آموزش رفع یکی از خطاهای رایج فایل زیلا رو بگم که file transfer failed نام دارد. شاید برای خیلی های شما اتفاق افتاده باشد مخصوصا کسانی که سرعت اینترنت پایینی دارند بیشتر هنگام آپلود یک فایل با این خطا روبه رو می شوند فایل زیلا یک ftp حرفه ای است و ما همیشه آن را به دیگران نیز توصیه می کنیم اما این ارورها چه را رخ می دهد و دلیلش چیست؟

File transfer failed after transferring 262,144 bytes in 1 seconds
File transfer failed after transferring 253,64 bytes in 20 seconds

نگران نباشید حل مشکل بسیار ساده است. در ادامه با ما همراه باشید.

چرا این خطا رخ می دهد

به طور پیش فرض اگر تا 10 ثانیه هنگام آپلود یک فایل چیزی فرستاده و یا دریافت نشود آپلود متوقف می شود کسانی که سرعت اینترنتشان بسیار بالاست خیلی کم با این مشکل بر می خورند این خطا بیشتر برای کاربرانی است که از سرعت اینترنت کمتری برخوردار هستند حال در ادامه با ما همراه باشید تا راه تغییر این عدد پیشفرض رو بگیم.

 

راه حل خطای Transfer Failed

بر خلاف تصوری که برخی دوستان دارند و همیشه احساس می کنند حل شدن این مشکل کار بسیار سختی است، با چند گام بسیار ساده می توانیم این مشکل را حل کنیم

1- ابتدا فایل زیلا را باز کنید.

2- همانند تصویر بر روی Edit در بالای فایل زیلا بزنید و تب setting رو انتخاب کنید.

حل مشکل transfer failed

3-طبق تصویر زیر از سمت چپ گزینه connection را انتخاب کنید سپس در تب Timeout روبه روی timeout in seconds عدد پیشفرض را مثلا به 5678 تغییر می دهیم این نکته رو توجه داشته باشید که عددی که انتخاب می کنید باید بین 10 تا 9999 باشد در غیر اینصورت فایل زیلا اروری مبتنی بر همین مورد به شما میدهد من خودم از عدد 5555 استفاده می کنم چون سرعت نتم هم یکم پایین است.

بعد از انجام تغییرات بر روی Ok کلیک کنید.

حل مشکل transfer failed

تمام شد به همین آسانی

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *