تغییر آدرس پیش فرض صفحه نویسنده در وردپرس با Edit Author Slug

تغییر آدرس پیش فرض صفحه نویسنده در وردپرس با Edit Author Slug

حتما شما دوست ندارید پیوند /author/ در آدرس صفحه کاربران و نویسندگان شما نمایش داده شود و قصد تغییر آدرس پیش فرض صفحه نویسنده را دارید. وردپرس به صورت پیش فرض به شما اجازه تغییر آدرس صفحه نویسنده را نمی دهد. ما در ادامه به شما نشان خواهیم داد که چگونه بتوانید پیوند ها و آدرس های صفحات بایگانی نویسنده خود را تغییر دهید.

تغییر آدرس صفحه نویسنده در وردپرس

ابتدا افزونه Edit Author Slug را نصب و فعال کنید. بعد از فعالسازی افزونه برای شخصی سازی و تغییر آدرس پیش فرض یکی از کاربران دلخواهتان باید در پنل مدیریت وردپرس خود به بخش کاربران » همه کاربران بروید. حال در این بخش کاربری را که قصد تغییر آدرسش را دارید پیدا کنید و به تب ویرایش آن کاربر بروید. حال به راحتی یک آدرس سفارشی برای این کاربر ایجاد کنید.

تغییر آدرس صفحه نویسنده در وردپرس

پس از انجام تغییرات، روی دکمه ذخیره کلیک کنید و سایت خود را مشاهده کنید. حالا وقتی روی نام نویسنده در یک پست برای مشاهده آرشیوهای نویسنده کلیک میکنید. خواهید دید که مسیر پیش فرض نمایش داده نخواهد شد و از آدرس دهی سفارشی که شما در مرحله قبل برای کاربر تعیین کردید استفاده شده است.

[irp posts=”1574″ name=”تغییر آدرس پیش فرض دسته بندی ها و برچسب ها در وردپرس”]

تغییر پایه آدرس نویسنده

اگر شما قصد تغییر پیوند پایه پیش فرض نویسنده وردپرس که /author/ است را دارید. یا حتی اگر می خواهید برای هر کدام از نقش های کاربری در سایتتان یک آدرس و پیوند پایه دلخواه تعیین کنید باید به تنظیمات » Edit Author Slug بروید. در این بخش به راحتی می توانید برای هر نقش کاربری یک پیوند پایه دلخواه قرار دهید.

تغییر پایه آدرس نویسنده

پس از اتمام کار، دکمه ذخیره تغییرات را فراموش نکنید. اکنون می توانید سایت خود را مشاهده کنید و بر روی لینک نویسنده کلیک کنید تا تغییراتی که انجام دادید را به وضوع مشاهده کنید.

افزونه Edit Author Slug

[previewbtn]صفحه افزونه[/previewbtn]

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *