افزودن حالت تاریک به پیشخوان مدیریت وردپرس شما

آموزش افزودن حالت تاریک به پیشخوان مدیریت وردپرس شما

آیا می خواهید حالت تاریکی را به داشبورد مدیریت وردپرس خود اضافه کنید؟ در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که چگونه به راحتی حالت تاریک را به داشبورد مدیریت وردپرس اضافه کنید.

حالت تاریک چیست و چرا در وردپرس استفاده می شود؟

اگر شما اغلب در اواخر شب کار می کنید، نور صفحه نمایش روشن کامپیوتر شما باعث بروز چشم درد می شود،بسیاری از برنامه ها، وب سایت ها و حتی سیستم عامل با حالت رنگی حالت تاریک به عنوان یک جایگزین می آید.

حالت تاریک

وب سایت های محبوب مانند یوتیوب نیز یک طرح رنگی تیره ارائه می دهند، این به کاربران امکان می دهد فیلم ها را در اوایل شب با یک تجربه راحت تر تماشا کنند.

 حالت تاریک به پیشخوان

وردپرس با طرح های رنگی مدیریت می شود، اما هیچ یک از طرح های رنگی پیش فرض نور سفید را که از روی صفحه نمایش شما می آید را کاهش نمی دهد. خوشبختانه، یک افزونه وجود دارد که آن را حل می کند. بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن حالت تاریک به ناحیه مدیریت وردپرس خود برای یک تجربه کاربری لذت بخش تر داشته باشیم.

آموزش افزودن حالت تاریک به پیشخوان مدیریت وردپرس شما

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین Dark Mode را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، مراحل گام به گام راهنمای نحوه نصب پلاگین وردپرس را ببینیدو پس از فعال سازی، شما باید ازکاربران صفحه نمایه خود بازدید کنید و کادر کنار گزینه «حالت تاریک» را علامت بزنید.

پیشخوان مدیریت

فراموش نکنید که دکمه Save Change را کلیک کنید تا تنظیمات خود ذخیره شود، منطقه مدیریت وردپرس شما اکنون به حالت تاریک تغییر خواهد کرد.

 مدیریت وردپرس

از آنجا که حالت Dark Mode یک طرح رنگی مدیریت نیست، شما به راحتی می توانید از آن در ترکیب با یک طرح رنگی مدیریت  موجود وردپرس استفاده کنید.

حالت تاریک به پیشخوان مدیریت وردپرس شما

در زمان نوشتن این مقاله، افزونه با ویرایشگر آینده گوتنبرگ (وردپرس 5) سازگار نبود. با این حال، هنگام نوشتن پست ها با استفاده از ویرایشگر جدید، افزونه دوباره به رنگ های admin تبدیل می شود انتظار می رود که با یک ویرایشگر جدید در یک نسخه آینده کار کند.

در همین حال، شما می توانید به ویرایشگر کلاسیک وردپرس برای یک تجربه مداوم در حالت تاریک مراجعه کنید. ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند حالت تاریک را به پیشخوان مدیریت وردپرس اضافه کنید.

احسان عابدی

عضو تیم قدرتمند و حرفه ای آریا وردپرس هستم و بیش از 2 سال است در زمینه وب کار میکنم و آموزش هایی که از وردپرس یاد گرفتم را سعی میکنم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *