سایدبار های حرفه ای و سفارشی با افزونه Custom Sidebars Pro

یکی از بهترین و حرفه ای ترین افزونه ای که با آن براحتی می توانید انواع سایدبار های سفارشی و زیبا بسازید و آن ها را برای هر یک از نقش های کاربری، صفحات، مطالب، بایگانی، برچسب دسته بندی و انواع پست تایپ ها سفارشی سازی کنید.

شما با افزونه Custom Sidebars Pro می توانید بینهایت ساید بار سفارشی ایجاد کنید آن هم به آسانی و بدون اتلاف وقت

ویدیو معرفی محصول

ویژگی های افزونه Custom Sidebars Pro

افزودن سایدبار با Custom Sidebar Pro

با افزونه Custom Sidebars Pro می توانید بینهایت سایدبار سفارشی ایجاد کنید. از سایت بار های ایجاد شده فایل پشتیبان بگیرید و در مواقع ضروری آن ها را درون ریزی کنید.

سایدبار های حرفه ای و شرطی در وردپرس

یکی از ویژگی های خوب این افزونه که باعث محبوبیت آن شده امکان شرطی کردن ابزارک ها است. که در ادامه می گوییم که این شرط بندی ها اصلا به چه دردی می خورند.

نقش های کاربری: افزونه Custom Sidebars به شما این امکان را می دهد که سایدبارها و ابزارک های سفارشی ایجاد شده را فقط برای نقش های کاربری مشخص نمایش دهید.

انتخاب دسته بندی: شما با استفاده از Custom Sidebars می توانید هر ساید بار و ابزارکی را که ایجاد میکند در دسته بندی بخصوصی نمایش دهید و برای هر دسته بندی یا چندین دسته بندی یک سایدبار بخصوصی قرار دهید.

انتخاب برچسب: شما با استفاده از Custom Sidebars می توانید هر ساید بار و ابزارکی را که ایجاد میکند در برچسب بخصوصی نمایش دهید و برای هر برچسب یا چندین برچسب یک سایدبار بخصوصی قرار دهید.

نمایش به مهمان ها یا اعضا: شما می توانید سایدبار ها و ابزارک هایی سفارشی بسازید و آن ها را با Custom Sidebars جوری تنظیم کنید که فقط به بازدیدکنندگان و مهمانان یا اعضا و کاربران سایت شما نمایش داده شود. که این ویژگی به شما برای نمایش پیشنهادات و تخفیفات ویژه یا سایر چیز ها به کاربران و بازدیدکنندگانتان کمک می کند.

شما می توانید از این پلاگین در سایر پست تایپ ها نیز استفاده کنید. ضمنا افزونه Custom Sidebars با ووکامرس و EDD مشکلی ندارد و شما می توانید سایدبار را در فروشگاه و محصولات خود نیز سفارشی کنید.

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *