جلوگیری از انتشار ناخواسته و یهویی مطالب در وردپرس

جلوگیری از انتشار ناخواسته و یهویی مطالب در وردپرس

جلوگیری از انتشار ناخواسته و یهویی مطالب در وردپرس

برخی از کاربران به طور ناخواسته بر روی دکمه انتشار می زنند به همین علت نیز برخی از کاربران همواره سوال می کنند که چگونه می توان جلوی انتشار نا خواسته را گرفت برای من نیز پیش آمده است که به طور کاملا اتفاقی بر روی دکمه انتشار زدم.

نحوه جلوگیری از انتشار ناخواسته و یهویی

بسیاری از صاحبان سایت و وبلاگ نویسان فرآیندهای اتوماتیک را برای به اشتراک گذاشتن پست در شبکه های اجتماعی و ارسال به لیست ایمیل خود راه اندازی میکنند. انتشار یهویی برای سایت شما مشکل ساز است زیرا پست های شما قبل از خواستن شما به انتشار گذاشته میشوند. اگر برخی اشتباهات جزئی وجود دارد،شما میتوانید آنرا قبل از انتشار ویرایش کنید. زیرا انتشار پست ناقص باعث شرم ساری میشود.

عدم انتشار مقاله به این معناست که کاربران هنگام انتشار مقاله در ایمیل و یا رسانه های اجتماعی خطا دیده اند. نگاهی به روش جلوگیری از انتشار یهویی پست می اندازیم.

[irp posts=”529″ name=”مدیریت نمایش منو های سایت وردپرسی برای اعضا سایت”]

جلوگیری از انتشار ناخواسته و یهویی

اولین کار برای انجام این کار نصب و فعال سازی افزونه Publish Confirm است. پس از فعال سازی این افزونه خارج جعبه کار میکند و در آنجا تنظیماتی برای پیکربندی وجود ندارد. زمانیکه در وردپرس روی دکمه انتشار کلیک میکنید، برای شما یک پنجره درخواست با مضمون اینکه آیا میخواهید پست را انتشار دهید باز میشود.

جلوگیری از انتشار نا خواسته و یهویی

این پلاگین برای تمام پستها و صفحات کار میکند. همچنین میتوانید پیغامی که در پنجره تاییدیه نماش داده میشود را تغییر  دهید.نیاز دارید که کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید:

function custom_confirm_msg() { 

return "You are about to publish this post.\nHave you added a featured image?";

}    

add_filter('publish_confirm_message','custom_confirm_msg');

افزونه Publish Confirm

دانلود

صفحه افزونه

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *