10 تا از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس

10 تا از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های موجود برای شبکه های اجتماعی هستید؟ تنوع افزونه های شبکه های اجتماعی آنقدر زیاد است که انتخاب از بین آنها برای مبتدیان بسیار سخت است.در این مقاله ما 10 تا از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس را به شما معرفی خواهیم کرد شما می توانید برحسب علاقه هر کدام از آنها را انتخاب کنید.پس با آریا وردپرس همراه باشید.

از افزونه های شبکه های اجتماعی چه می خواهید؟

مشکل اصلی اکثر افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس عملکرد آنها است. از آنجایی که این افزونه ها باید صفحات و اسکریپت های اضافی را بارگیری کنند،اغلب باعث کند شدن وب سایت شما می شوند. باید تعادل بین ویژگی ها و عملکرد را در سایت وردپرسی خود پیدا کنید. افزونه شبکه های اجتماعی با بسیاری از ویژگی ها می توانند در صورت کند کردن وب سایت شما  روی تجربه کاربران تأثیر بگذارند.در مرحله بعد،باید تصمیم بگیرید که کدام شبکه های اجتماعی در وب سایت شما نمایش داده شوند. اضافه کردن گزینه های کمتر می تواند بهم ریختگی را کاهش دهد و تجربه کاربری بهتری را ارائه دهد.بسیاری از افزونه های شبکه های اجتماعی به شما اجازه می دهند تا آیکون های آنها را در سایدبار،زیر مقاله،قبل از مقاله و در جاهای دیگر نشان دهید. این شما هستید که باید محل نمایش این آیکون ها را مشخص کنید.البته باید توجه داشته باشید که افزونه موردنظر از این امکان پشتیبانی می کند یا خیر.حال بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس بیاندازیم.

1- افزونه Shared Counts

10 تا از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس

افزونه Shared Counts  یک افزونه شبکه های اجتماعی با عملکردی سریع است که استفاده از آن بسیار ساده می باشد.این افزونه از تعداد محدودی از شبکه های اجتماعی محبوب پشتیبانی می کند که عبارت اند از:Facebook، Twitter، Google+، Stumbleupon، Pinterest، Yummly و LinkedIn.در این افزونه می توانید چندین سبک برای دکمه ها انتخاب کنید، همچنین  می توانید مکانی را برای نشان دادن این دکمه ها (قبل یا بعد از محتوا) به صورت دستی مشخص کنید. این امکان نیز وجود دارد که برای انواع پست های سفارشی آن را فعال کنید.در نهایت یکی دیگر از امکانات دیگر افزونه این است که می تواند تعداد اشتراک گذاری مطالب را به تفکیک هر شبکه اجتماعی نمایش دهد البته شما می توانید تنظیمات آن را طوری تغییر دهید که فقط تعداد کل اشتراک گذاری ها نمایش داده شود.

2- افزونه Sassy Social Share

10 تا از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس

افزونه Sassy Social Share یک افزونه با تعداد زیادی از امکانات متنوع است که استفاده از آن بسیار ساده و آسان می باشد.این افزونه از اکثر شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند و شما می توانید دکمه های این افزونه را به صورت شناور به نوشته های خود اضافه کنید.افزونه Sassy Social Share نیز مانند اغلب افزونه های دیگر شبکه های اجتماعی توانایی نمایش تعداد اشتراک گذاری ها را دارد.در مورد سبک دکمه های آن نیز این افزونه سه نوع سبک برای دکمه ها ارائه می دهد که به شرح مقابل است:دایره،مستطیل و مربع.

3- افزونه AddtoAny

10 تا از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس

افزونه AddtoAny ابزاری برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است که به عنوان افزونه وردپرس نیز موجود می باشد.این افزونه نیز از بسیاری از شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند.افزونه AddtoAny تعداد اشتراک گذاری ها را از طریق اتصال به  Google Analytics نمایش می دهد.یکی دیگر از امکانات جالب این افزونه،در اختیار قرار داد دکمه اشتراک گذاری جهانی است که با کلیک بر روی آن مطلب موردنظر به طور همزمان در تمام شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری می شود.

4- افزونه WordPress to Buffer

10 تا از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس

افزونه Buffer یک ابزار محبوب شبکه های اجتماعی است که با استفاده از آن می توانید مطالب خود را به صورت برنامه ریزی شده در شبکه های اجتماعی مانند:فیس بوک،توییتر،لینکدین و غیره اشتراک گذاری کنید.این افزونه به شما این امکان را به شما می دهد تا مطالب جدید را به حساب Buffer خود اضافه کنید تا در زمان مشخص به طور خودکار اشتراک گذاری شوند.

5- افزونه Simple Social Icons

10 تا از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس

افزونه Simple Social Icons همانطور که از نامش پیداست دکمه های ساده شبکه های اجتماعی را در منوی کناری سایت شما نمایش می دهد.شما می توانید رنگ دکمه ها را بر حسب سلیقه انتخاب کرده و URL حساب خود را در شبکه های اجتماعی برای هر یک از دکمه ها تعریف کنید.این افزونه از تعداد محدودی از شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند اما نگران نباشید تمام شبکه های اجتماعی محبوب در آن حضور دارند.استفاده از این افزونه بسیار ساده بوده و کمترین تاثیر منفی را در عملکرد سایت شما دارد.

6- افزونه Social Icons Widget

افزونه Social Icons Widget به شما این امکان را می دهد تا دکمه های شبکه های اجتماعی را به راحتی به منوی کناری سایت خود اضافه کنید.این افزونه برای دکمه های خود سه سبک مختلف را ارائه می دهد که می توانید بر حسب سلیقه هریک از آنها را انتخاب کنید.پس از فعال سازی افزونه باید از بخش ظاهر»ابزارک   آن را به منوی کناری سایت خود اضافه کنید.

7-  افزونه WordPress Social Login

آیا می خواهید به کاربران اجازه دهید با استفاده از حساب شبکه های اجتماعی خود در سایت شما ثبت نام،ورود و اظهار نظر کنند؟افزونه WordPress Social Login فقط امکان انجام همین کارها را به شما می دهد. استفاده از آن بسیار آسان است و از طیف گسترده ای از شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند.

8- افزونه Revive Old Posts

برای اینکه طرفدارن و بازدیدکنندگان خود را از طریق شبکه های اجتماعی افزایش دهدی باید در تمام آنها فعالیت مستمر داشته باشید.که این موضوع ممکن است برای شما بسیار وقت گیر باشد.افزونه Revive Old Posts به شما امکان می دهد که پست های قدیمی را به طور خودکار در حساب های شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. این به شما امکان می دهد تا حساب های شبکه های اجتماعی خود را فعال نگه دارید.

9- افزونه Instagram Feed

آیا میخواهید عکس های اینستاگرام خود را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید؟افزونه Instagram Feed به شما امکان می دهد تا عکسهای اخیر اینستاگرام خود را به زیبایی در وردپرس به نمایش بگذارید.پس از اتصال حساب اینستاگرام خود به افزونه می توانید کد کوتاهی را که افزونه در اختیار شما قرار می دهد را در هر قسمت از سایت خود مانند نوشته ها،صفحات یا منوی کناری قرار دهید.همچنین می توانید چندین حساب اینستاگرام را به این افزونه متصل کنید تا یک مطلب همزمان در تمام حساب ها به اشتراک گذاشته شود.

10- افزونه Better Click to Tweet

ممکن است در بسیاری از سایت ها مشاهده کره باشید که امکان اشتراک گذاری محتوا در توییتر به کاربران داده می شود. افزونه Better Click to Tweet این امکان را به شما می دهد که بخشی را به نوشته های خود اضافه کنید تا کاربران بتوانند نوشته شما را به عنوان نقل قول در توییتر به اشتراک بگذارند.

در پایان امیدواریم این مقاله ما در رابطه با 10 تا از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی در وردپرس برای شما مفید واقع شده باشد.

امیرحسین پور حسین

عضو تیم آریا وردپرس هستم و تقریبا چهار سال هستش که در زمینه برنامه نویسی ویندوز و وب فعالیت می کنم و سعی دارم مطالبی رو که به نظرم کاربردی هستند رو به عنوان مقاله در سایت ارائه بدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *