محافظت از ایمیل در برابر ربات ها با افزونه Email Address Encoder

محافظت از ایمیل در برابر ربات ها با افزونه Email Address Encoder

محافظت از ایمیل در برابر ربات ها

حتما اطلاع دارید که ربات های اسپمر در پی ایجاد لیستی از ایمیل های مدیران سایت ها و کسب و کار های آنلاین هستند. در واقع این ربات ها به این منظور ساخته می شوند که سایت های مختلف را بررسی کرده و ایمیل های موجود در این سایت ها را جمع آوری کنند. سپس شروع به ارسال ایمیل های تبلیغاتی به این لیست ایمیل کنند و یا این لیست ها را به فروش برسانند. پس محافظت از ایمیل در برابر ربات ها یک امر بسیار مهم است.

و اینکه شما قطعا دوست ندارید هر روز با سیل عظیمی از ایمیل های تبلیغاتی رو برو شوید! از طرفی هم حتما مجبورید ایمیل پشتیبانی و بخش فروش خود را در سایتتان نمایش دهید تا کاربران بتوانند با شما از طریق ایمیل در ارتباط باشند. پس چاره کار چیست؟ با ما همراه باشید…

[irp posts=”479″ name=”نمایش مطالب مرتبط بین محتوای نوشته به صورت Inline Related Posts”]

افزونه Email Address Encoder

افزونه Email Address Encoder

این افزونه در واقع ایمیل های وارد شده در هر جای سایت شما (متن مطالب و برگه ها) را به کاراکتر های decimal و hexadecimal تبدیل می کند. با اینکار ایمیل برای کاربر بصورت یک متن معمولی نمایش داده میشود (مثل قبل) اما اگر کد نویسی صفحه را توسط view page source ، مشاهده کنید مانند تصویر زیر خواهد بود:

محافظت از ایمیل در برابر ربات ها با افزونه Email Address Encoder

همانطور که در تصویر فوق نیز مشاهده کردید جای ایمیل از کاراکتر های decimal و hexadecimal استفاده شده است که متن ایمیل بصورت کد گذاری شده نمایش داده می شود و ربات های اسپمر تبلیغاتی نمی توانند این ایمیل ها را مشاهده کنند.

امیدواریم با استفاده از این افزونه از شر پیام های تبلیغاتی و اسپم راحت شوید. و از ایمیلتان در برابر ربات ها محافظت کنید. فقط کافیه افزونه را نصب و فعال کنید. امیدوارم از این افزونه لذت ببرید.

دانلود افزونه Email Address Encoder

دانلود

صفحه افزونه

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *