ایجاد دکمه اشتراک گذاری مطالب سایت در تلگرام

ایجاد دکمه اشتراک گذاری مطالب سایت در تلگرام

اشتراک گذاری مطالب سایت در تلگرام

تلگرام پیام رسانی هست که در ایران بیشترین تعداد کاربر را دارد. قبل از ارائه آن واتس آپ کاربران بسیار زیادی داشت اما با ارائه تلگرام ، تعداد کاربران آن به شکل کاملا چشمگیر افزایش یافت و الان کمتر کسی را می بینید که از تلگرام استفاده نکند. باید قبول کنید که حداقل 80 درصد کاربران سایت شما روی موبایل یا کامپیوتر خود تلگرام را نصب کرده اند. پس بهتر هست به آنها کمک کنید تا مطلب یا صفحه ای از سایت شما که در حال مرور کردن آن هستند را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. پس به چه چیزی نیاز دارید؟ ایجاد یک دکمه اشتراک گذاری مطالب سایت در تلگرام

افزودن دکمه اشتراک گذاری تلگرام با افزونه

اگر می خواهید دکمه های اشتراک گذاری تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی را به صورت خوکار در مطالب و یا بخش های مختلف سایتتون قرار دهید. پیشنهاد می کنیم از افزونه Easy Social Share Buttons استفاده کنید.

افزودن دکمه اشتراک گذاری در تلگرام با استفاده از کد

برای افزودن دکمه اشتراک گذاری مطالب در تلگرام کافیست کد زیر را به قالب سایتتان ، در فایل Single.php و بعد از the_content قرار دهید:

https://telegram.me/share/url?url=<?php the_permalink(); ?>

این آدرس رو روی هر لینک یا تصویری که قرار دهید به راحتی با کلیک روی آن ، کاربر شما می تواند مطلب شما را با ذکر آدرس در تلگرام خود منتشر کند. به عنوان مثال این لینک را می توانید به یک متن دهید به این شکل:

<a href="https://telegram.me/share/url?url=<?php the_permalink(); ?>">اشتراک در تلگرام</a>

اگر دوست دارید بالای لینک شما که در تلگرام Share می شود متنی نوشته شود برای مثال اگر دوست دارید عنوان نوشته نمایش داده شود می توانید از کد زیر استفاده کنید.

<a href="https://telegram.me/share/url?url=<?php the_permalink(); ?>&text=<?php the_title(); ?>">اشتراک در تلگرام</a>

به همین راحتی کاربر با کلیک روی متن “اشتراک در تلگرام” کاربر شما وارد تلگرام خود شده و باید یکی از مخاطبین ، گروه ها و یا کانال های خود را انتخاب کند تا مطلب شما در آنجا به اشتراک گذاشته شود شما می توانید این متن را تغییر دهید و یا به جای آن از آیکون و تصویر استفاده کنید.

امیرحسین غلامیان

نزدیک به 7 سال است که با وردپرس آشنا شدم و این آشنایی تا الان ادامه داشته و خواهد داشت. در حال حاضر مدیریت تیم آریا وردپرس رو بر عهده دارم و سعی میکنم هر روز تجربیاتم رو با شما در اینجا به اشتراک بگذارم.

1 دیدگاه

  1. کاربر
    سعیدقدریان 15 آبان 1399

    باتشکروموفق باشید.شغلم ازاده-مرسی

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *