افزونه WP Smush Pro – بهینه سازی شگفت انگیز تصاویر وردپرس

افزونه WP Smush Pro - بهینه سازی شگفت انگیز تصاویر

با افزونه WP Smush Pro تصاویر سایتتان را فشرده و حجم آن را بدون هیچ افت کیفیتی کم کنید. افزونه WP Smush Pro می تواند دو برابر تصاویر شما را نسبت به نسخه رایگانش کم حجم تر و فشرده تر کند به طوری که رتبه فشرده سازی تصاویر شما در GTmetrix را به 100 خواهد رساند.

ما حدود دو سال است که از این افزونه در آریا وردپرس استفاده می کنیم، تا به الان هیچ افزونه ای را ندیده ام که به این شیوه تصاویر را بهینه کند آن هم بدون اینکه کیفیت آن کاسته شود. در ادامه برخی از ویژگی های این افزونه قدرتمند را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهینه سازی تصاویر بزرگ

بهینه سازی تصاویر با WP Smush Pro

افزونه WP Smush Pro به شما این امکان را می دهد که تصاویر بزرگ را به طور خودکار بعد از آپلود ریسایز (تغییر اندازه آن) کنید. بدون اینکه با تنظیمات گیج کننده فتوشاپ رو در رو شوید. و زمان زیادی را صرف آن کنید.

تغییر اندازه تصویر بعد از آپلود

تغییر اندازه تصاویر بعد از آپلود WP Smush Pro

در زمان خود صرفه جویی کنید اسموش پرو به شما کمک می کند تا تصاویر بسیار بزرگ را، برای شما کوچک کند. برای کار فقط کافی است حداکثر عرض (Width) و ارتفاع (Height) تصاویر را به آن بدهید.

بهینه سازی و فشرده سازی هر تصویر در هر دایرکتوری

بهینه سازی همه تصاویر با اسموش پرو

افزونه اسموش پرو تنها به کتابخانه وردپرس محدود نمی شود و شما می توانید با استفاده از WP Smush Pro تصاویر هر دایرکتوری از هاستتان را بهینه و فشرده سازی کنید.

بهینه سازی اندازه های مختلف تصویر

Smush خودکار تصاویر

اسموش پرو به خوبی از سایز های مختلف تصاویر شاخص پشتیبانی می کند و تمامی تصاویر سایت شما را به طرز شگفت انگیزی بهینه و فشرده سازی می کند.

حذف اطلاعات Exif

حذف اطلاعات دوربین با Smush

افزونه WP Smush Pro به طور خودکار اطلاعات Exif از جمله اطلاعاتی تگ های اضافی دوربین های عکس برداری، اسکنر ها و سایر سیستم ها را حذف می کند. البته شما می توانید در تنظیمات این افزونه نگه داری داده های Exif را فعال کنید تا حذف نشوند.

راه اندازی واقعا آسان

راه اندازی افزونه اسموش پرو

اسموش پرو بلافاصله بعد از فعال سازی کارش را بر روی وبسایت شما آغاز می کند. صفحه تنظیمات بسیار ساده و در عین حال قدرتمند به شما در بهینه ساز تصاویرتان کمک خواهد کرد.

پشتیبانی از وردپرس شبکه

اسموش پرو با وردپرس شبکه

افزونه WP Smush Pro به طور کامل از وردپرس شبکه پشتیبانی می کند. بنابراین اگر شما از وردپرس شبکه استفاده میکنید هیچ نگرانی از بابت بهینه سازی تصاویرتان نداشته باشید.

شما می توانید نسخه اورجینال افزونه WP Smush Pro را از همینجا زیر خریداری کنید. قیمت این افزونه باتوجه به اینکه نسخه اورجینال است و خودمان هم از آن استفاده می کنیم. بسیار مناسب است.

یک پاسخ بنویسید

avatar