قالب Azoom – قالب آزوم قالب چند منظوره وردپرس

قالب Azoom - قالب آزوم قالب چند منظوره وردپرس

قالب Azoom یک قالب چند منظوره حرفه ای است. طراحی چند منظوره قالب Azoom به شما این اجازه را می دهد تا هر نوع وبسایتی که می خواهید با آن ایجاد کنید. در قالب Azoom از صفحه ساز قدرتمند و دراگ و دراپی Rock Page Builder استفاده شده است. این قالب در بسیاری از سایت های محبوب ایرانی مورد استفاده قرار گرفته است.

ویژگی های قالب AZOOM پیش نمایش قالب AZOOM ویژگی قالب azoom منو های قالب AZOOM ویژگی قالب azoom ویژگی قالب azoom ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب azoom ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب AZOOM ویژگی قالب azoom ویژگی قالب azoom ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب azoom ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب azoom ویژگی قالب azoom ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب azoom ویژگی قالب AZOOM ویژگی قالب azoom ویژگی قالب azoom ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب آزوم ویژگی قالب azoom

قالب Azoom از صفحه ساز داخلی و قدرتمند Rock بهره مند است که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است این قالب در گذشته یکی از پرفروش ترین قالب های سایت تم فارست بوده است. قالب آزوم یک اسلایدر قدرتمند داخلی نیز دارد که از امکانات بسیار بالایی برخوردار می باشد. قالب آزوم برای وبسایت های شرکتی و نمونه کار انتخاب بسیار مناسبی است این قالب وردپرس با ووکامرس به طور کامل سازگار است و شما می توانید با استفاده از قالب آزوم فروشگاه اینترنتی نیز ایجاد کنید.

در قالب Azoom افزونه Slider Revolution نیز قرار گرفته شده همانطور که می دانید این افزونه پر فروش ترین افزونه اسلایدر وردپرس در جهان است. که آزوم به خوبی با آن سازگار شده است.

ویژگی های قالب Azoom

پنل تنظیمات پیشرفته

همراه با افزونه اسلایدر قدرتمند CURVY SLIDER

امکان قرار دادن محتوا در بالای هدر

پشتیبانی از وردپرس شبکه

ایجاد صفحات در دست ساخت

دارای صفحه ساز داخلی و قدرتمند Rock

ایجاد صفحات با کشیدن و رها کردن موس در صفحه ساز Rock

افکت های پارالاکس

نقشه های سفارشی گوگل

انیمیشن های زیبا CSS3

سایدبار های نامحدود

بهینه شده برای سئو

کد نویسی کاملا استاندارد

سازگار با افزونه گراویتی فرم

پشتیبانی از افزونه WP Instagram Widget

پشتیبانی کامل از افزونه MailChimp

پشتیبانی از افزونه bbPress

پشتیبانی از Child Theme

تایپوگرافی حرفه ای

پشتیبانی از رتینا و ریسپانسیو کامل

درون ریزی محتوای دمو با یک کلیک

سازگاری کامل با افزونه WPML

و هزاران هزار ویژگی دیگر

بروزرسانی ها

در تاریخ 31 خرداد 97 به نسخه 2.3 بروزرسانی شد.

یک پاسخ بنویسید

avatar